Zakładanie ogrodów w Warszawie – projektowanie

Zakładanie ogrodów to nasza pasja. Tworzymy wyjątkowe przestrzenie pełne zieleni!

Zakładanie ogrodów to proces wielostopniowy, umożliwiający perfekcyjną realizację Państwa oczekiwań. Jak przebiega współpraca z nami? Pierwszym etapem jest projektowanie. Fotorealistyczny projekt 3D  to dokładna wizualizacja Państwa oczekiwań. Nasze projekty zakładanych ogrodów to nie tylko wizualizacje komputerowe – uzupełniamy je o przykładowe fotografie rozwiązań. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i nie boimy się oryginalnych aranżacji przestrzeni zielonej. Niezależnie od tego, jak innowacyjny jest Państwa pomysł, postaramy się go zrealizować. Zakładamy ogrody przydomowe, projektujemy zieleń miejską i osiedlową. Tworzymy także zielone tarasy, balkony i dachy oraz zieleń we wnętrzach mieszkalnych i użytkowych. Jeśli więc mają Państwo koncepcję idealnego ogrodu, my ją zobrazujemy i wykonamy! Zachęcamy do kontaktu – działamy głównie na terenie Warszawy.

Założenie ogrodu pięknego i funkcjonalnego

Jakie elementy bierzemy pod uwagę podczas projektowania? Przede wszystkim:

  • indywidualny zamysł klienta
  • właściwości gleby
  • stopień nasłonecznienia
  • przeznaczenie powierzchni
  • elementy architektury ogrodowej
  • preferowany typ nawierzchni
  • istniejące zabudowania i drzewostan

Szczegółowo omawiamy, jakie rozwiązania warto zastosować na zastanej przestrzeni i podłożu. Dzięki temu, projekt jest nie tylko zgodny z Państwa ulubioną estetyką ale także funkcjonalny i możliwy do zrealizowania. Bardzo ważną kwestią jest przeznaczenie ogrodu. Na przykład zielone przestrzenie miejskie, muszą być odpowiednio przystosowane do infrastruktury, a także potrzeb dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych.

 

Realizacja ogrodów w Warszawie

Ten zawód to nasza pasja, dlatego oferujemy nie tylko projektowanie, ale także realizację ogrodów. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do jego wykonania. Podejmujemy się realizacji ogrodów głównie na terenie miasta Warszawa. Wykonując projekty, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby idealnie odwzorować wizualizację. Zespół specjalistów z uwagą wykona nawierzchnię, infrastrukturę oraz umiejętnie założy ogród. Realizacja ogrodów to zadanie, które wymaga dużej wiedzy i zdolności. Nieodpowiednio założona zieleń, nie będzie rozwijać się zgodnie z planem. Z nami, stworzycie Państwo wymarzony ogród. Zieleń dostosowana do wybranego stylu i architektury to podstawa radości z ogrodu. Nie bez znaczenia jest też praktyczna strona tej przestrzeni. W przyszłości odczujecie Państwo liczne korzyści płynące z dobrze zaprojektowanego patio, tarasu, ścieżek ogrodowych czy zieleni we wnętrzu. Niech tereny zielone, staną się oazą i miejscem wytchnienia.

Znajdziesz nas w mieście Warszawa (działamy m.in. na terenie dzielnicy Ursynów).

Marzy Ci się piękny ogród, choć nie masz zbyt wiele wolnego miejsca? Chcesz, by specjaliści wkomponowali skrawek zieleni w miejską przestrzeń? Zaufaj CityGarden – firmie, dla której zakładanie ogrodów to pestka.

Zakładanie ogrodów – oferujemy tylko wyjątkowe projekty wraz z ich wdrożeniem!

Wyjdź z cienia i z naszą pomocą stwórz przestrzeń, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia. Choć zakładanie ogrodów to nie lada wyzwanie, to bez trudu wykonamy dla Ciebie projekt, a następnie wdrożymy go w życie. Nie na darmo cieszymy się świetną renomą w mieście Warszawa (a w szczególności na terenie dzielnicy Ursynów). Warszawiacy wiedzą, co dobre!

Znajdziesz nas w mieście Warszawa (działamy m.in. w dzielnicy Ursynów).

Nasz doświadczony personel służy pomocą i doradztwem na każdym etapie świadczonej usługi. Udowadniamy, że zakładanie ogrodów wcale nie musi być trudne. Dlatego nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz. Działamy w mieście Warszawa, na terenie dzielnicy Ursynów.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie: