Jesteśmy młodym i energicznym zespołem mającym wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji zieleni. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, zgodnie ze sztuką i wiedzą ogrodniczą. Stale podnosimy swoje kompetencje biorąc udział w dodatkowych szkoleniach oraz kursach. Często uczestniczymy w imprezach i wystawach ogrodniczych szukając nowych rozwiązań oraz inspiracji. Jesteśmy także doceniani w środowisku branżowym. Dowodem tego są wyróżnienia w konkursach architektury krajobrazu oraz udział w rankingach najlepszych firm ogrodniczych w Warszawie.

Ranking najlepszych firm projektujących w Warszawie, stworzonego przez portal ogrodosfera.pl
https://ogrodosfera.pl/blog/ranking-najlepszych-projektantow-ogrodow-w-warszawie

Maria Babik

Maria Babik

Absolwentka architektury krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Z architekturą krajobrazu związała się już na etapie technikum. Praca pozwoliła jej połączyć dwie pasje jakimi są projektowanie oraz podróżowanie. W pracy projektantki ogrodów najważniejsze jest dla niej twórcze łączenie natury z indywidualnymi potrzebami klientów, a także spójne i praktyczne wykorzystanie przestrzeni ogrodu. Jest osobą otwarta i chętnie podejmująca się nowych wyzwań projektowych.  

Dorota Jasek

Dorota Jasek

Jestem absolwentką architektury krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od kiedy pamiętam moim zamiłowaniem była sztuka i przyroda, dzięki czemu projektowanie stało się moją pasją, która pozwala mi na tworzenie wyjątkowych realizacji. Jestem kreatywna i otwarta na nowe rozwiązania, dążąc do ciągłego rozwoju i poszerzania swojego doświadczenia. Dbam o to aby moje projekty harmonijnie wpisywały się w otaczający krajobraz, uwzględniając funkcjonalność oraz indywidualne potrzeby odbiorców. Uważam, że człowiek potrzebuje zieleni i kontaktu z naturą, dlatego cieszę się, że mogę wpływać na kształtowanie przestrzeni, która nas otacza.

Maciej Rzepa

Maciej Rzepa

Jestem inżynierem ogrodnictwa ze specjalizacją ochrony roślin. Swoje wykształcenie zdobyłem w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zacząłem zdobywać już w trakcie studiów pracując w firmach ogrodniczych przy różnorodnych realizacjach. Zdobyte umiejętności, wiedza oraz chęć wcielania własnych idei wpłynęło na decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej. Główną zasadą jaka nam przyświeca w prowadzeniu firmy jest wysoka jakość i rzetelność świadczonych usług, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta.

CERTYFIKATY