KROK 1 - KONTAKT

Napisz lub zadzwoń jeśli masz jakie kolwiek pytania. Chcesz się umówić na wizyte w Twoim ogrodzie lub tarasie i omówić jego przyszły wygląd. Zacznij planować z nami. Pierwsze spotkanie nic Cię nie kosztuje. Dowiedz się ile zapłacisz za nasze usługi i jakie mamy terminy. Zapraszamy do kontaktu nie zwlekaj!

KROK 2 - PROJEKT

Tylko dobrze przemyślany ogród lub taras może spełnić Twoje oczekiwania. To niezwykle ważny krok, w którym określasz swoje preferencje i gusta. Reszte zostawiasz w rękach profesjonalistów. Wykorzystaj przestrzeń, która Ciebie otacza na co dzień. Zamień ją w zieloną enklawe gdzie odpoczniesz i się zrelaksujesz. Chcesz się dowiedzieć jak projektujemy kliknij obok i zorientuj się na co możesz liczyć wybierając naszą usługę. Zobacz jak wygląda proces projektowania z nami.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROJEKTOWANIU

KROK 3 - WYCENA

Koszta realizacji Twojego projektu poznasz tuż po zakończeniu fazy projektowej, dzieki której kosztorys jest precyzyjny. Wycena oczywiście jest bezpłatna.

KROK 4 - REALIZACJA

Nasza firma działa kompleksowo dlatego wszystko to co Państwu zaproponujemy jesteśmy w stanie wykonać. Do realizacji własnych projektów podchodzimy zawsze z dużym zaangażowaniem bo uwielbiamy wcielać w życie własne pomysły. Z nami możesz liczyć na profesjonalną usługę. Pamiętaj że znamy Twój projekt od podrzewki. Kliknij obok i przekonaj się jak pracujemy.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O REALIZACJI