Jesteśmy młodym i energicznym zespołem mającym wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji zieleni. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, zgodnie ze sztuką i wiedzą ogrodniczą. Stale podnosimy swoje kompetencje biorąc udział w dodatkowych szkoleniach oraz kursach. Często uczestniczymy w imprezach i wystawach ogrodniczych szukając nowych rozwiązań oraz inspiracji. Ogrodnictwo to nasza pasja!

Katarzyna Gołębiewska
ARCHITEKT ZIELENI

Katarzyna Gołębiewska

Jestem absolwentką architektury krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zawód architekta krajobrazu jest dla mnie pasją. Swoje doświadczenie zdobywam w Polsce oraz za granicą poznając nowe trendy w ogrodnictwie i architekurze krajobrazu. Projektowanie prywatnych ogrodów jak i publicznych przestrzeni polega na harmonijnym łączeniu rozwiązań technicznych i przyrodnicznych. Dobrze zaprojektowana zielona przestrzeń charakteryzuje się wysokimi wartościami przyrodniczymi, spójnością kompozycyjną i estetyką. Zieleń podkreśla charakter miejsca, ożywia przestrzeń i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

Maciej Rzepa
WŁAŚCICIEL

Maciej Rzepa

Jestem inżynierem ogrodnictwa ze specjalizacją ochrony roślin. Swoje wykształcenie zdobyłem w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zacząłem zdobywać już w trakcie studiów pracując w firmach ogrodniczych przy różnorodnych realizacjach. Zdobyte umiejętności, wiedza oraz chęć wcielania własnych idei wpłynęło na decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej. Główną zasadą jaka nam przyświeca w prowadzeniu firmy jest wysoka jakość i rzetelność świadczonych usług, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta.